Lot 503
Vendue Next Door veiling - Forepark - 1 april 2019
Jan Kagie (1907-1991)

Schilderij 2

gesigneerd (linksonder) en betiteld en geannoteerd met het adres van de kunstenaars (op de achterzijde)

olieverf op doek, 106x86 cm

Conditie; craquelé en breukjes in de verflaag

€ 120,00

Hamerprijs: € 120