Lot 137
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Van Wassenaar (20e eeuw)

vrouw bij waterput, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 74x61 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120