Lot 141
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Arnout van Gilst

Landschap met fazanten aan het water, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 80x70 cm (incl. lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60