Lot 524
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)

Twee zeilboten aan de kust

gesigneerd 'Doeser' (rechtsonder)

olieverf op doek, 70x90 cm, (in lijst: 86x105 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, verder in goede staat

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100