Lot 523
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Wim Steijn (1914-1980)

Portret van een man

gesigneerd en gedateerd 'W Steyn 45-46' (rechtsonder)

olieverf op doek, 98x78 cm (in lijst: 113x93 cm)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25