Lot 522
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Frans Masereel (1889-1972)

Man en vrouw

gesigneerd en gedateerd 'Frans Masereel/1960' (rechtsonder)

litho (oplage 44/200) (zonder lijst), 33.5x44 cm

Conditie: minieme verkleuring van het papier, minieme foxing (aan de randen), verder in goede staat

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140