Lot 521
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Poppe Damave (1921-1988)

Bloemstilleven

gesigneerd en gedateerd 'Poppe Damave '87' (linksonder)

aquarel op papier, 43x47, (in lijst: 71x73 cm)

Conditie: verkleuring van het papier, verder in goede staat

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30