Lot 517
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Wim Steijn (1914-1980)

Landschap

gesigneerd en gedateerd 'W Steyn 68' (rechtsonder)

olieverf op board, 35x53 cm (in lijst: 45x63 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25