Lot 515
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Hubert de Vries (1899-1979)

Open zee met zeilschip aan de horizon

gesigneerd 'Hub. de Vries' (rechtsonder)

olieverf op board, 32x50 cm (in lijst: 46x63 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40