Lot 514
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Wim Steijn (1914-1980)

Portret

gesigneerd 'W Steyn' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 34x23 cm (in lijst: 46x36 cm)

€ 25,00

Hamerprijs: € 25