Lot 513
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Ghada Dahdaleh (eind 20e eeuw)

Abstracte compositie

gesigneerd en gedateerd 'Ghada Dahdaleh 2004' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 31x46 cm, (in lijst: 49x63.5 cm)

Conditie: in zeer goede staat

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280