Lot 512
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Heinrich Martin Krabbé (1868-1931)

Portret van A.D. Laman Junior

gesigneerd en gedateerd 'Krabbé/1926' (rechtsboven) en geannoteerd 'A.D. Laman Jr./AET 56' (linksboven)

olieverf op doek, 65x50 cm (met lijst: 83x68 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, scheurtje in doek rechtsonder en op een nieuw spieraam geplaatst

€ 100,00

Hamerprijs: € 100