Lot 507
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Johan Hendrik Doeleman (1848-1913)

Haagse Bos, sous-bois

gesigneerd 'J.H. Doeleman' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 22.5x33.5 cm, (in lijst: 37x49 cm)

Conditie: craquelé, verder in goede staat

€ 450,00

Hamerprijs: € 450