Lot 506
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Koeherder op landweg

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 18x26,5 cm (met lijst: 28x38 cm)

Conditie: diverse retouches zichtbaar, voornamelijk in de lucht.

€ 60,00

Hamerprijs: € 60