Lot 505
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Lambertus Lingeman (1829-1894) (2x)

Figuurstudie van man; Figuurstudie van vrouw

De eerste gesigneerd 'L Lingeman' (rechtsonder); De tweede gesigneerd en gedateerd 'L Lingeman 1855' (linksonder)

beide potlood en waterverf op papier, 19,5x12,5 cm, 20x12,5 cm (in lijst: 32x24,5 cm)

Conditie: Beide werken zijn enigszins verkleurd, verder in goede conditie

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90