Lot 503
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Elise Dom (1913-?)

Guatemala

gesigneerd 'Elise Dom' (linksonder)

olieverf op doek, 34x39,5 cm, (in lijst: 42x47,5 cm)

Conditie: in goede staat

€ 100,00

Hamerprijs: € 100