Lot 502
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Pol Dom (1885-1978)

Portret van een hond

gesigneerd en gedateerd 'Pol Dom/1946' (linksonder)

olieverf op board, 23.5x26 cm, (in lijst: 32x34 cm)

Conditie: in zeer goede staat

€ 260,00

Hamerprijs: € 260