Lot 501
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 maart 2019
Hollandse School (20e eeuw) (4x)

2x Stadsgezicht, Interieur, Bloemstilleven

waarvan 2x gesigneerd

2x olieverf op board, 2x gekleurd drukwerk, van 17x24 tot 31x47 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25