Lot 2040
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Vier Doorniks porseleinen kop-en-schotels

Eind 18e eeuw.

Met een blauw wit decor van bloemenrots met insect (enkele beschadigingen).

D 13 cm (schotel).

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80