Lot 43
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Aat Veldhoen (1934-2018)

Portret van een Pakistaanse Jood, blind aan het rechteroog", rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1961, ets, 38x20 cm (met lijst: 57x46 cm /glasbreuk)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70