Lot 2308
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Een Chinees porseleinen pot met deksel

met diverse beschadigingen en restauraties

h: 60cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600