Lot 649
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Ferrante en Toon de Jong

Pasteus werk in zandkleuren, Erfje

beide gesigneerd,

Olieverf op doek. 125x156 cm, ets, 30x22 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25