Lot 596
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Diverse werken (20x)

Landschap en figuurvoorstellingen

waarvan sommigen gesigneerd

6x drukwerk, 3x olieverf op paneel, van 13x17 tot 38x27 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50