Lot 595
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Annemarie Spijkerman, Dorine Welter en andere maker (20e eeuw) (4x)

alle abstracte composities

waarvan twee gesigneerd

diverse technieken op papier, van 6x7 tot 14x19 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25