Lot 592
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Wim Steijn (1914-1980) (2x)

Boomgaard

beide gesigneerd en gedateerd rechtsonder

beide olieverf op doek, 63x78 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70