Lot 591
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Wim Steijn (1914-1980)

Bruin landschap

gesigneerd en gedateerd 65 rechtsonder

olieverf op board, 59x74 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25