Lot 590
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Hollandse School (eerste helft 20e eeuw)

Winterlandschap met knotwilgen bij avond

onduidelijk gesigneer rechtsonder

olieverf op doek op paneel (maroufflé), 9x15 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70