Lot 587
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Marie-Anne (20e eeuw)

Roodkapje met haar eenhoorn in het lavendelbos

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek, 39x49 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25