Lot 585
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
J Wenckebach (19e eeuw)

Bloemstilleven

gesigneerd en gedateerd '1834' rechtsonder

aquarel op papier, 24x20 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40