Lot 584
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
WP Pasman (20e eeuw)

Landschap

linksonder gesigneerd

olieverf op doek, 40x50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25