Lot 583
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
J Hopman (20e eeuw)

Polderlandschap

gesigneerd linksonder (gedateerd 1947 op achterzijde)

olieverf op doek, 34x44 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70