Lot 582
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
E van der Ven (20e eeuw)

Keukenstilleven

gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1939

olieverf op doek, 58x77 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70