Lot 581
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
André Mielen (20e eeuw) (16x) en onbekende maker (3x) (in totaal: 19x)

Diverse voorstellingen

waarvan sommige gesigneerd

6x pastel op papier, 2x olieverf op doek, van circa 46x60 cm tot 90x75 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25