Lot 580
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Onbekende maker (3x)

Kinderportret (2x) en Figuurstuk

ongesigneerd

2x olieverf op doek, zonder lijst, en 1 pastel, afm. van 63x47 tot 90x75 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25