Lot 579
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
André Mielen (20e eeuw) (4x)

diverse voorstellingen met mythologische wezen

waarvan 2 gesigneerd

4x pastel op papier, circa 45x60 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25