Lot 577
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
André Mielen (20e eeuw) (4x)

Diverse voorstellingen

waarvan twee gesigneerd

alle pastel op papier, circa 47x62 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25