Lot 576
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
André Mielen (20e eeuw) (3X)

Pluimvee en vlinders

alle gesigneerd

pastel op papier, circa 46x60 tot 51x81 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25