Lot 575
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
André Mielen (20e eeuw) (3x)

Pluimvee

waarvan 2 gesigneerd rechtsonder

pastel op papier (1 met zilverpapier), circa 50x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25