Lot 574
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
André Mielen (20e eeuw) (2x)

Abstracte compositie

waarvan 1 gesigneerd rechtsonder

pastel op papier, 46x61 en 50x80 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25