Lot 573
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
André Mielen (20e eeuw)

Abstracte voorstellingen

waarvan 1 gesigneerd rechtsonder

beide pastel op papier, 47x62 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25