Lot 572
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Frederick van Ee (20e eeuw)

Zeegezicht

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek, 50x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60