Lot 570
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
A van Mez (20e eeuw)

Paarden

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek, 100x135 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35