Lot 566
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Hollandse School (20e eeuw)

Naaktstudies (13)

zonder signatuur

houtskool op papier (13x), niet ingelijst, opgerold, afm. 70x100 cm en 50x65 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25