Lot 565
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Russische School (20e eeuw) en Hollandse School (20e eeuw)

Berglandschap Tramonto in Val Maroz (1989), Jongensportret

waarvan 1 gesigneerd en gedateerd

olieverf op board (2x), 29x39 cm 39x29 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30