Lot 563
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Henri Gusta en Blings

Haagse Hofvijver in de winter, Twee jachthonden

waarvan 1 rechtsonder gesigneerd

kleurenlitho, 30x60 cm en offsetdruk, 36x54 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25