Lot 562
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Duitse School (20e eeuw)

Abstracte compositie (5x)

alle onduidelijk gesigneerd, en gedateerd rond de jaren 1960

kleurenlitho (5x), van 15x10 cm tot 27x34 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50