Lot 559
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Paul Citroen en Fujio Akai

Landschap (2x)

beide rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd resp. '82 en '79

1 kleurenlitho, 1 gemengde techniek op doek, 27x37 en 24x27 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80