Lot 558
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Victor Bouter

Venetië (2x)

beide gesigneerd en gedateerd '99 en 2000

aquarel op papier (2x), 29x39 cm en 33x29 xm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50