Lot 557
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jeanne van der Harst-Johns

Narcissen, De trouwe vriend

beide rechtsonder gesigneerd

olieverf op doek en op board, 49x29 cm en 25x25 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25