Lot 556
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 februari 2019
Jeanne van der Harts-Johns, en Hollandse School (2x)

Waterlandschap, Sneeuwlandschap (2x) (1991)

gesigneerd, waarvan 2 met initiaal 'B'

olieverf op doek (2x) en op board (1x), afm. van 25x29 cm tot 60x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30